Kontakt

Pokud mě chcete s čímkoliv pomoct, poradit, nebo mě z nějakého důvodu kontaktovat, můžete použít tento formulář. Případně můžete psát na domi@oddomi.cz. Ráda Vám poradím či pomůžu, pokud to bude možné.

DIY pro děti
domi

Vyrobte si pavučinu

Tuhle aktivitu jsem jako dítě milovala. Dá se dělat skoro kdekoliv. Snad u každého doma najdete špejle a vlnu.  Vždycky mě to zabavilo na několik minut. Dítě se musí koncentrovat a soustředit. Budeme potřebovat: Špejle Nůžky Vlnu Postup: Ze špejlí uděláme kříž a uprostřed ho svážeme. Začneme jedním směrem obmotávat. Tím začne postupně vznikat pavučina.

Celý příspěvek »
DIY pro děti
domi

Dřevěné kousátko

Když jsem byla těhotná, snažila jsem se o udržitelnější výbavičku. Skoro všechno se mi podařilo sehnat z druhé ruky. Také jsem se pustila do vyrábění. Nadchla jsem se pro dřevěné kousátko. Měla jsem pak velkou radost, když našlo využití. Pokud se Vám líbí, tady je jednoduchý návod. Budeme potřebovat: Dřevěný kroužek ( já kupovala u Ababu) Příze  Háček  Nejprve jsem jednoduchým způsobem obmotala půli kroužku. Nakonec jsem uháčkovala dvě ouška  

Celý příspěvek »
DIY pro děti
domi

Vytvořte si vlastní fotoalbum

Ve spolupráci s Papírnictvím Plus, Jsem měla možnost vytvořit několik DIY vieí. Byla jsem za tu příležitost moc vděčná. Musela jsem se naučit spoustu nových věcí. Moc mě to bavilo. Miluju vyrábění z papíru, nebo dětská témata. Zde je jedno z videí jak si vytvořit kreativní fotoalbum. Třeba Vás může inspirovat k rotřízení fotek.

Celý příspěvek »